Even voorstellen: ons team ambulant dienstverleners

Hieronder vindt u meer informatie over de werknemers van de ambulante dienst Schagen. Ons team is onderverdeeld in regio's naar de verschillende samenwerkingsverbanden voor primair en voortgezet onderwijs.

Heb je ambities om dit leuke team te komen versterken?
Klik dan HIER om te zien of er vacatures zijn!

Team ambulant dienstverleners regio Kop van Noord-Holland

Sita
Hoekstra

Regiovoorzitter
Werkzaam in het PO en VO
(ma t/m vr)

s.hoekstra@viertaal.nl
06 – 302 58 020

Linda
Graaf

Werkzaam in het PO
(ma t/m do)

l.graaf@viertaal.nl
06 – 39 89 97 59

Merel
Huiberts

Werkzaam in het PO
(di, wo, do)

m.huiberts@viertaal.nl
06 – 302 63 729

Erika
Blankendaal

Werkzaam in het PO
(ma t/m do)

e.blankendaal@viertaal.nl
06 – 125 09 441

Ingrid
Kruijer

Werkzaam in het PO
(ma t/m do)

i.kruijer@viertaal.nl
06 – 302 79 790

Harma
de Roo

Werkzaam in het PO en VO
(ma, di, do)

h.deroo@viertaal.nl
06 – 135 71 511

Hans
Teunissen

Werkzaam in het PO, VO en MBO
(ma t/m do)

h.teunissen@viertaal.nl
06 – 130 568 96

Team ambulant dienstverleners regio Noord-Kennemerland

Samantha
Bongers

Regiovoorzitter
Werkzaam in het PO
(ma, di, do, vr)

s.bongers@viertaal.nl
06 – 302 93 090

Joke
de Bruijn

Werkzaam in het VO en MBO
(ma, di, do)

j.debruijn@viertaal.nl
06 – 302 65 714

Isabelle
Verhaaf

Werkzaam in het PO
(ma, di, do)

i.verhaaf@viertaal.nl
06 – 13 55 97 44

Nienke
van Heerde

Werkzaam in het PO
(di, wo, do)

n.vanheerde@viertaal.nl
06 – 124 95 884

Hans
van der Horst

Werkzaam in het PO en VO
(ma t/m vr)

h.vanderhorst@viertaal.nl
06 – 30 244 558

Ylene
Hulst

Werkzaam in het PO
(di, do)

y.hulst@viertaal.nl
06 – 455 84 260

Esther
Jansen

Werkzaam in het PO
(di, do, vr)

e.jansen@viertaal.nl
06 – 127 63 871

Marion
Kok

Werkzaam in het PO
(di, wo, do)

m.kok@viertaal.nl
06 – 135 02 321

Herman
Tamis

Werkzaam in het PO en VO
(ma, di, wo, vr)

h.tamis@viertaal.nl
06 – 135 33 157

Team ambulant dienstverleners regio West-Friesland

Mariska
Koster

Regiovoorzitter
Werkzaam in het PO
(ma, di, wo)

m.koster@viertaal.nl
06 – 302 88 920

Bea
Bakkers

Werkzaam in het PO
(ma t/m vr)

b.bakkers@viertaal.nl
06 – 122 49 013

Mirjam
Bot

Werkzaam in het PO
(ma, di do)

m.bot@viertaal.nl
06 – 135 43 045

Liesbeth
Bouman

Werkzaam in het PO en VO
(ma t/m vr)

l.bouman@viertaal.nl
06 – 302 76 409

Daniëlle
Buis

Werkzaam in het PO en VO
(ma t/m do)

d.buis@viertaal.nl
06 – 127 20 357

Dirk
de Glee

Werkzaam in het VO en MBO
(ma t/m vr)

d.deglee@viertaal.nl
06 – 290 40 822

Angelique
de Kruijf

Werkzaam in het PO
(ma, di, do)

a.dekruijf@viertaal.nl
06 – 125 03 562

Anouk
Visser

Werkzaam in het PO
(ma, di, woe)

a.visser@viertaal.nl
06 – 828 64 799

Ilse
Vlietstra

Werkzaam in het PO
(ma, di, do)

i.vlietstra@viertaal.nl
06 – 302 91 685

Team ambulant onderwijs ondersteuners

Ellen
Bart

(ma, di, wo)

e.bart@viertaal.nl
06 – 824 31 828

Astrid
Blaauw

(ma t/m do)

a.blaauw@viertaal.nl
06 – 127 32 012

Nel
Doezie

(ma, di, vr)

n.doezie@viertaal.nl
06 – 82 92 39 01

Alice
Glas

(di t/m vr)

a.glas@viertaal.nl
06 – 46 44 68 48

Annemieke
van Haastert

(ma t/m vr)

a.vanhaastert@viertaal.nl
06 – 128 73 491

Jacqueline
Hellstern

(ma, di, wo)

j.hellstern@viertaal.nl

Bianca
Vermaat

(ma, di, wo)

b.vermaat@viertaal.nl

Thea
Tuinsma

(ma, di, do)

t.tuinsma@viertaal.nl
06 – 824 09 965

Commissie van Leerlingenzorg (CvL) en overige teamleden

Klaas
de Graaf

Teamleider
(ma t/m vr)

ambulantedienstnhn@viertaal.nl
0224 – 422 102
(algemeen nummer)

Selma
Bakker

trajectbegeleider aanmeldpunt
(ma t/m do)

aanmeldpuntnhn@viertaal.nl

0224 – 29 95 94
spreekuur 9.00-11.00

Annemieke
Hemrica

Orthopedagoog
(ma, di, do, vr)

a.hemrica@viertaal.nl
0224 – 422 102
(algemeen nummer)

Baukje
Hijlkema

Orthopedagoog
(ma, di, do)

b.hijlkema@viertaal.nl
0224 – 422 102
(algemeen nummer)

Angelique
Munter

Administratieve duizendpoot
(ma t/m vr)

ambulantedienstnhn@viertaal.nl
0224 – 422 102
(algemeen nummer)

Angelique
Winkelhuijzen

Logopedist-akoepedist
(ma, di, vr)

a.winkelhuijzen@viertaal.nl
0224 – 422 102
(algemeen nummer)

Hester
Wolzak

Logopediste
(ma, di, do)

h.wolzak@viertaal.nl
0224 – 422 102
(algemeen nummer)